Adwokat Jastrzębie-Zdrój

Adwokat Jastrzębie Zdrój

Osoby potrzebujące pomocy i/lub porady prawnej adwokata działającego na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolic zapraszamy do filii naszej Kancelarii Adwokackiej zlokalizowanej w Jastrzębiu-Zdroju, która oferuje doradztwo prawne.

Kancelaria Adwokacka w Jastrzębiu-Zdroju

Adwokat Jastrzębie Zdrój Grzegorz Kiwic, świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych. Obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne (m.in.: umowy, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych), prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in.: rozwody, przysposobienia, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, ubezwłasnowolnienie), prawo spadkowe (m.in.: nabycia, podział, odrzucenie spadku) rzeczowe (m.in. zasiedzenia, przeniesienie własności, użytkowania wieczyste, służebności), prawo karne (odroczenia i przerwy kary pozbawiania wolności, zwolnienia warunkowe, reprezentacja), prawo gospodarcze oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych. Zapraszam Państwa do filii mojej kancelarii w Jastrzębiu Zdroju w dogodnym dla Państwa terminie (również w weekendy). Jestem osobą w pełni zaangażowaną w Państwa sprawy, z dużym doświadczeniem i wiedzą prawniczą, którą cały czas rozwijam.

Poza obsługą prawną klientów indywidualnych prowadzę także kompleksową obsługę prawną firm na terenie całego Jastrzębia Zdroju i okolic.

Kancelaria Grzegorza Kiwica dba o profesjonalną obsługę prawną klientów, świadcząc usługi prawne i udzielając porad prawnych od blisko dekady. Przychodzący po poradę lub pomoc prawną klienci zawsze spotykają się z życzliwym i pełnym zrozumienia traktowaniem. Główną zasadą wyznawaną przez kancelarię adwokacką, jest indywidualne podejście oraz całkowite zaangażowanie się w rozwiązywanie problemów natury prawnej, z jakimi spotykają się nasi zleceniodawcy.

Kancelaria Adwokacka

Godziny otwarcia:
pon – niedz: 9:00 – 21:00
ul. 1 Maja 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój
+48 601 236 873

Zaufany adwokat

Kancelaria Adwokacka adwokata Grzegorza Kiwica świadczy usługi prawne w zakresie wielu dziedzin prawa. Kancelaria świadczy również kompleksową obsługę każdego klienta. Każde zlecenie jest starannie analizowane przez zespół kancelarii, pod kątem sytuacji, norm prawnych oraz osiągnięcia celów ustalanych wspólnie z klientami. Adwokat skupia się na profesjonalnej pomocy, doradztwie i reprezentacji przed sądami. Oferujemy także specjalnie opracowane projekty umów, zastępstwo procesowe, pisanie pism procesowych, prowadzenie spraw o podział majątku, odszkodowania prawo i wiele innych.

Kancelaria adwokacka z Jastrzębia-Zdroju gwarantuje pełne bezpieczeństwo zleceniodawców, zarówno firm, jak i osób fizycznych. Wszystkie powierzone nam informacje zostają wykorzystywane wyłącznie do zrealizowania zlecenia prawniczego. W tym celu pozostajemy w stałym kontakcie z klientami – pomocy prawnej udzielamy całodobowo, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Zdajemy sobie sprawę z tego, że adwokat musi zmierzyć się czasem z bardzo zawiłymi sprawami, wymagającymi szybkiej reakcji. Możemy to Państwu zapewnić.

Ponieważ każda sprawa jest inna, honorarium ustalane jest indywidualnie. Dopiero po zapoznaniu się z problemem przystąpimy do negocjacji stawki. Na koszt wpływają m.in. czas potrzebny do zakończenia sprawy, obsługa prawna, rodzaj prowadzonego postępowania oraz poziom skompilowania problemu, z jakim musi zmierzyć się zleceniodawca.

Adwokat Rybnik

W jakich sprawach może pomóc nasza kancelaria adwokacka w Jastrzębiu-Zdroju?

Nasza oferta kierowana jest do osób mających wątpliwości wobec tego, co stanowi litera prawa, również do osób potrzebujących reprezentacji na sali sądowej oraz podczas negocjacji, a także klientów wymagających opieki prawnej w pozasądowym rozstrzyganiu sądów. Prawnik odpowiada za przygotowywanie pism mających wartość prawną, udzielanie porad prawnych oraz sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów.

Możemy zapewnić pomoc we wszystkich poniższych dziedzinach:

 1. Prawo karne. Bronimy klientów podczas postępowania sądowego. Adwokat m.in. sporządza akta oskarżenia i pisma procesowe, reprezentuje powoda cywilnego.
 2. Prawo karne wykonawcze. Dotyczy to zwłaszcza odroczenia wykonania kary, udzielenia przerwy, warunkowych zwolnień lub zawieszeń oraz pozostałych kwestii.
 3. Prawo cywilne. Przede wszystkim opiniujemy i badamy pod kątem zgodności z literą prawa umów cywilnoprawnych. Adwokat może pomóc w zakresie ochrony własności oraz dóbr osobistych, zasiedzenia nieruchomości, dochodzenia odszkodowania lub zadośćuczynienia itp.
 4. Prawo rodzinne. Należą do niego sprawy rozwodowe i separacyjne, w tym unieważnienie małżeństwa (rozwód); sprawy o alimenty, ustalenie pochodzenia dziecka oraz dotyczące władzy rodzicielskiej; rozdział majątku i inne.
 5. Cywilne prawo spadkowe. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy z zakresu stwierdzenia nabycia spadku oraz jego przyjęcia lub odrzucenia, dochodzenia zachowku czy problemów podatkowych związanych z tą kwestią.
 6. Prawo rzeczowe oraz gospodarcze prawo. W tej kwestii prawnik ustala współwłasność, posiadanie i użytkowanie (wieczyste lub zwykłe), a także pomaga w ochronie własności.
Prawnik Jastrzębie Zdrój

Adwokat klientów indywidualnych oraz firm

Chętnie podejmujemy się zleceń od osób prywatnych, ale możemy również zaproponować usługi skierowane do przedsiębiorców. Jastrzębie-Zdrój Kancelaria Adwokacka posiada ofertę stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych niezależnie od zakresu prawa. Usługa obejmuje m.in. profesjonalne tworzenia umów w zgodzie z aktualnie obowiązującym stanem prawnym czy doradztwa prawnego w sprawie obrotu gospodarczego. Nasze usługi obejmują również wszelkiego rodzaju zmiany ustawień w urządzeniu końcowym klienta.

Kompetentna pomoc prawna na najwyższym poziomie

Praca adwokata kojarzy się przede wszystkim z przebywaniem na sali sądowej. Nie powinno się jednak zapominać także o możliwości zasięgnięcia porady. Zapewniamy dostęp do informacji dotyczących prawa cywilnego, prawa pracy lub też innych dziedzin z wyżej wymienionej listy. Kancelaria adwokacka adwokat z Jastrzębia-Zdroju dołoży wszelkich starań, aby podjęcie decyzji (czy to gospodarczej, czy prywatnej) miało solidną prawniczą podbudowę. Rozpatrujemy wszystkie wady i zalety potencjalnego wyboru oraz przedstawiamy możliwe drogi rozwiązania problemów. Dzięki temu klienci naszej kancelarii adwokackiej mogą z pełną odpowiedzialnością podjąć dalsze kroki.

Oferujemy Także Porady Prawne Online

Zachęcamy również do przyjrzenia się tworzonemu przez nas blogowi. Opisujemy na nim zmiany w prawie, odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania oraz informujemy o ciekawych sprawach związanych z pracą adwokatów. Dotychczas pisaliśmy m.in. o dozorze elektronicznym, konkubinacie jako elemencie polskiego systemu prawnego, wyjaśnialiśmy, jak wygląda apelacja od wyroku sądu karnego oraz jak prowadzić rozmowę z organami ścigania. Prawnik poruszył też wiele innych kwestii cieszących się dużym zainteresowaniem ze strony osób poszukujących rozwiązania palących kwestii.

Czym cechuje się nasza kancelaria adwokacka?

Adwokat Jastrzębie Zdrój

Jako profesjonaliści na pierwszym miejscu stawiamy współpracę. Dobra komunikacja z klientami jest podstawą pomyślnego rozwiązania sprawy. Oprócz tego nasza kancelaria adwokacka wyróżnia się:

 • odpowiedzialnością,
 • oddaniem sprawie,
 • bezpieczeństwem,
 • nastawieniem na satysfakcję klientów,
 • elastycznością, także w kwestiach finansowych.

Uzgadnianie terminów wizyt z prawnikiem

Osoby zainteresowane otrzymaniem porady adwokackiej lub pomocy związanej np. z postępowaniem sądowym, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Umówienie wizyty może odbyć się drogą telefoniczną (+48 601 236 873) oraz mailową (gkiwic@gmail.com). Zapraszamy także do odwiedzenia filii naszej kancelarii adwokackiej w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. 1 maja 7. Przyjmujemy codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00.

Dla wygody klientów możemy spotkać się także w innych miejscach, np. w mieszkaniu prywatnym osoby potrzebującej omówić ważne sprawy natury prawnej. Potrafimy dostosować się do każdej sytuacji. Podczas bezpośredniej rozmowy nasz prawnik z przyjemnością przybliży szczegóły oferty oraz zakres świadczonych usług.

Kontakt

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.