Adwokat Jastrzębie-Zdrój

Adwokat Jastrzębie-Zdrój

Osoby poszukujące potrzebujące pomocy i/lub porady prawnej adwokata działającego na terenie Jastrzębia-Zdroju, Pawłowic, Zebrzydowic, Mszany i okolic zapraszamy do naszej Kancelarii Adwokackiej  zlokalizowanej w Jastrzębiu-Zdroju.

ul. 1 Maja 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój
kom.:
601 236 873
Godziny otwarcia:
codziennie: 9:00 – 21:00
  

 Kancelaria Adwokacka w Jastrzębiu Zdroju.

Budynek siedziby Kancelarii Adwokackiej Grzegorz Kiwic - Jastrzębie Zdrój

Adwokat Jastrzębie-Zdrój

Adwokat Grzegorz Kiwic z Jastrzębia-Zdroju świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne (m.in.: umowy, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych), prawo rodzinne i opiekuńcze (m.in.: rozwody, przysposobienia, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, ubezwłasnowolnienie), prawo spadkowe (m.in.: nabycia, podział, odrzucenie spadku) rzeczowe (m.in. zasiedzenia, przeniesienie własności, użytkowania wieczyste, służebności), prawo karne (odroczenia i przerwy kary pozbawiania wolności, zwolnienia warunkowe, reprezentacja) oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych. Zapraszam Państwa do mojej kancelarii w Jastrzębiu Zdroju w dogodnym dla Państwa terminie (również w weekendy) Jestem osobą w pełnia zaangażowaną w Państwa sprawy, z dużym doświadczeniem i wiedzą prawniczą, którą cały czas rozwijam.

Poza obsługą prawną klientów indywidualnych prowadzi także kompleksową obsługę prawną firm z terenu Jastrzębia Zdroju i okolic.