Adwokat Rybnik

Adwokat Rybnik

Osoby poszukujące potrzebujące pomocy i/lub porady prawnej adwokata działającego na terenie Rybnika i okolic zapraszamy do naszej Kancelarii Adwokackiej w Rybniku (filia).
 
Adwokat Grzegorz Kiwic posiada bogatą praktykę, co zapewnia profesjonalną obsługę adwokacką w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania pism procesowych czy reprezentacji w sądach wszystkich instancji we wszystkiego rodzaju postępowaniach (dot. prawa: rodzinnego, cywilnego, pracy, gospodarczego oraz karnego).
 
Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi adwokackie przy zachowaniu partnerskiego podejścia i elastycznych terminów rozliczeń, tworząc tym samym dla Państwa  doskonałą ofertę współpracy.
Adwokat w Rybniku świadczy także usługi dla podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie tworzenia umów czy doradztwa prawnego w zakresie obrotu gospodarczego. Prowadzących działalność w Rybniku i/lub jego okolicach (powiat rybnicki) zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.
W naszej filii kancelarii adwokackiej w Rybniku świadczymy usługi adwokackie w pełnym zakresie naszej działalności m.in:
  • prawo cywilne (umowy, odszkodowania, ochrona własności, ochrona dóbr osobistych)

  • prawo rodzinne (rozwód, separacja, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, przysposobienie)

  • prawo karne/karne wykonawcze (obrona w sądzie, postępowanie przygotowawcze, pisma procesowe, odroczenia odbycia kary pozbawienia wolności, odpowiedzi na akt oskarżenia, zwolnienia warunkowe, problemy z powrotem z zagranicy)

  • prawo rzeczowe (ustalenie posiadana, przeniesienie praw własności, służebność, użytkowanie zwykłe/wieczyste)

  • prawo pracy (odszkodowania, sprawy w sądzie pracy, przywrócenie do pracy)

  • sprawy administracyjne

Kancelaria Adwokacka Rybnik

plac Wolności 13
44-200 Rybnik
kom.: 601 236 873
Godziny otwarcia:
pon – niedz: 9:00 – 21:00
Obsługujemy również Polaków mieszkających za granicą. Komunikujemy się również w kilku językach, jeśli istnieje taka konieczność. Kancelaria dysponuje odpowiednim zapleczem personalnym aby szybko i sprawnie przeprowadzić niezbędne czynności prawne. Jestem do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, rozumiejąc,że niektóre sprawy wymagają pilnej i szybkiej reakcji lub konsultacji.