Adwokat Wodzisław Śląski

Adwokat Wodzisław Śląski

Mecenas Grzegorz Kiwic posiada bogatą praktykę, co zapewnia profesjonalną obsługę adwokacką w zakresie udzielania porady prawnej, sporządzania pism procesowych czy zastępstwa/reprezentacji procesowej we wszystkiego rodzaju postępowaniach sądowych w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, gospodarczego czy karnego. 

Osoby poszukujące pomocy i/lub porady prawnej adwokata działającego na terenie Wodzisławia Śląskiego, Pszowa, Rydułtów, Radlina, Jejkowic, Turzy Śląskiej i okolic zapraszamy do naszej Kancelarii Adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim.

Adwokat z Wodzisławia świadczy także usługi dla podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie tworzenia umów czy doradztwa prawnego w zakresie obrotu gospodarczego. Prowadzących działalność w Wodzisławiu Śląskim i okolicach (powiat wodzisławski) zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

W naszej filii w Wodzisławiu świadczymy usługi adwokackie w pełnym zakresie naszej działalności m.in:

  • prawo cywilne (umowy, odszkodowania, ochrona własności, ochrona dóbr osobistych)

  • prawo rodzinne (rozwód, separacja, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, przysposobienie)

  • prawo karne/karne wykonawcze (obrona w sądzie, postępowanie przygotowawcze, pisma procesowe, odroczenia odbycia kary pozbawienia wolności, odpowiedzi na akt oskarżenia, zwolnienia warunkowe, problemy z powrotem z zagranicy)

  • prawo rzeczowe (ustalenie posiadana, przeniesienie praw własności, służebność, użytkowanie zwykłe/wieczyste)

  • prawo pracy (odszkodowania, sprawy w sądzie pracy, przywrócenie do pracy)

  • sprawy administracyjne

Kancelaria adwokacka w Wodzisławiu Śl.

Rynek 15/3
44-300 Wodzisław Śląski
kom.: 601 236 873
Dni otwarcia:
codziennie