O Kancelarii

Budynek siedziby Kancelarii Adwokackiej Grzegorz Kiwic

Kancelaria Adwokacka adwokata Grzegorza Kiwica istnieje na rynku od 2010 roku i prężnie się rozwija. Obecnie poza siedzibą główną w Jastrzębiu-Zdroju dysponuje również dwoma filiami w Wodzisławiu Śląskim oraz Rybniku. Pełne dane kontaktowe oraz godziny pracy dostępne są w dziale kontakt.

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i obejmuje ona: porady prawne w postaci osobistych konsultacji z klientami w kancelarii, a także profesjonalne reprezentowanie strony w sprawach obejmujących: prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, rzeczowe,  prawo karne oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Ponadto świadczy usługi prawne w sprawach administracyjnych.
Z pełnym zakresem świadczonych usług można zapoznać się tutaj.

Poza obsługą prawną klientów indywidualnych prowadzi także kompleksową obsługę prawną firm.

Zespół kancelarii

Kancelarię Adwokacką mecenasa Grzegorza Kiwica tworzy zespół, który swoim wykształceniem, doświadczeniem i zaangażowaniem, sumiennie i dokładnie rozwiązuje przekazane mu zagadnienia.

Grzegorz Kiwic

Grzegorz Kiwic - Adwokat

Adwokat mgr Grzegorz Kiwic, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, właściciel kancelarii.
Specjalizuje się w sprawach cywilnych, głównie w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, sprawach rozwodowych
i opiekuńczych, a także w prawie karnym. Jego wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje pozwalają zapewnić wszystkim klientom usługi prawne o najwyższej jakości. Jego zainteresowaniami są: sztuka, teatr i sport - w głównej mierze piłka nożna i tenis.