Adwokat Wodzisław Śląski

Adwokat Wodzisław Śląski

+48 601 236 873

Dobry Adwokat w Wodzisławiu Śląskim

Mecenas Grzegorz Kiwic posiada bogatą praktykę, co zapewnia profesjonalną obsługę adwokacką w zakresie udzielania porady prawnej, sporządzania pism procesowych czy zastępstwa/reprezentacji procesowej we wszystkiego rodzaju postępowaniach sądowych w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, pracy, gospodarczego czy karnego.

Osoby poszukujące pomocy i/lub porady prawnej adwokata działającego na terenie Wodzisławia Śląskiego, Pszowa, Rydułtów, Radlina, Jejkowic, Turzy Śląskiej i okolic zapraszamy do naszej Kancelarii Adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim.

Adwokat z Wodzisławia świadczy także usługi dla podmiotów gospodarczych m.in. w zakresie tworzenia umów czy doradztwa prawnego w zakresie obrotu gospodarczego. Prowadzących działalność w Wodzisławiu Śląskim i okolicach (powiat wodzisławski) zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii.

W naszej kancelarii w Wodzisławiu Śląskim świadczymy usługi adwokackie w pełnym zakresie naszej działalności m.in:

 • prawo cywilne (umowy, odszkodowania, ochrona własności, ochrona dóbr osobistych)
 • prawo rodzinne (rozwód, separacja, sprawy o alimenty, ustalenie ojcostwa, przysposobienie)
 • prawo karne/karne wykonawcze (obrona w sądzie, postępowanie przygotowawcze, pisma procesowe, odroczenia odbycia kary pozbawienia wolności, odpowiedzi na akt oskarżenia, zwolnienia warunkowe, problemy z powrotem z zagranicy)
 • prawo rzeczowe (ustalenie posiadana, przeniesienie praw własności, służebność, użytkowanie zwykłe/wieczyste)
 • prawo pracy (odszkodowania, sprawy w sądzie pracy, przywrócenie do pracy)
 • sprawy administracyjne

Kancelaria adwokacka w Wodzisławiu Śląskim:

Rynek 15/3
44-300 Wodzisław Śląski
kom.: +48 601 236 873
Godziny otwarcia:
pon – niedz: 9:00 – 21:00
Adwokat Wodzisław Śląski Lokalizacja

Już niemal 10 lat kancelaria adwokacka Grzegorza Kiwica świadczy usługi prawne wszystkim potrzebującym fachowej pomocy w kwestiach natury prawnej. Przez ten czas mieliśmy okazję pomóc wielu osobom, a zdobyte doświadczenie pozwoliło na sprawną realizację celów wyznaczonych przez klientów. Adwokat Grzegorz Kiwic może podjąć się nawet najtrudniejszych spraw. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prawniczą.

W czym pomoże prawnik w Wodzisławiu Śląskim?

Adwokat Grzegorz Kiwic specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Naszym głównym celem jest udzielenie pomocy jak największemu gronu osób poszukujących sprawdzonej kancelarii adwokackiej. W związku z tym przyjmujemy zlecenia w kwestiach obejmujących:

 1. Prawo cywilne. W szczególności, gdy chodzi o ochronę własności i dóbr osobistych, ale także spraw dotyczących zasiedzenia nieruchomości, służebności czy sporządzania umów cywilnoprawnych.
 2. Prawo karne. W tym przypadku adwokat może reprezentować klienta na sali sądowej w charakterze obrońcy w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, a także podczas procesów karnych. Ponadto możemy sporządzić pisma procesowe i odpowiadać na akty oskarżenia.
 3. Prawo karne wykonawcze. Obejmuje ono odroczenia i przerwy w wykonywaniu kary, warunkowe zwolnienia oraz zawieszenia.
  Prawo rzeczowe. Dotyczy zwłaszcza przeniesienia własności, sposobów i czasu użytkowania, spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.
 4. Prawo spadkowe. Kancelaria adwokacka zajmie się w tym przypadku stwierdzeniem nabycia spadku, jego przyjęcia lub odrzucenia oraz problemami podatkowymi związanymi z tą dziedziną. Podejmujemy się także dochodzenia nieważności testamentu i dochodzenia zachowku.
 5. Prawo rodzinne. W jego skład wchodzą np. sprawy o rozwód, separację, unieważnienie małżeństwa, przyznanie wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem, jak również alimenty oraz podział majątku wspólnego.

Upowszechniamy także profesjonalne porady prawne w wyżej wymienionych dziedzinach. Porada prawna Wodzisław Śląski jest świadczona przez mecenasa. Jeśli potrzebne Ci większe ilości porad, czyli interesują Cię porady prawne Wodzisław Śląski, zadzwoń. Odpowiedzi na Państwa pytania znajdują się także na naszym blogu prawniczym. W celu zasięgnięcia porad prawnych online zachęcamy do przejrzenia naszej strony internetowej.

Zaufana kancelaria adwokacka

Kancelaria Adwokacka Wodzisław Śląski

Podstawą prowadzonej działalności jest całkowite zaangażowanie się w prowadzone sprawy oraz bezpieczeństwo udostępnionych nam informacji. Współpraca bazuje na zaufaniu, dlatego prawnik z Wodzisławia Śląskiego jest dyskretny oraz może zagwarantować, że omawiane sprawy nie wydostaną się poza obręb kancelarii czy sali sądowej.

Przykładamy szczególną wagę do sposobu współpracy. Jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować się do różnych warunków. W zależności od tego, ile czasu może zająć rozwiązywanie problemu natury prawnej, jego charakteru czy stopnia skomplikowania, ustalamy różne stawki. W kosztorysie uwzględniamy ponadto możliwości finansowe klientów. Jeżeli potrzebujesz porada prawna Wodzisław Śląski dobrze trafiłeś. Najważniejsza jest pomoc osobie poszukującej porady prawnej w Wodzisławiu Śląskim, a dopiero potem myślimy o wynagrodzeniu.

Co możemy Ci zaoferować?

Prawo ulega ciągłym zmianom. Z tego względu prawnik w Wodzisławiu Śląskim obserwuje reformy oraz pomniejsze nowelizacje w celu zapewnienia klientom pomyślnego rozwiązania problemów. Nasze usługi prawnicze cechują się:

 • skutecznością,
 • dyspozycyjnością,
 • komunikatywnością,
 • zaangażowaniem,
 • wysokim standardem świadczonych usług,
 • ochroną danych,
 • kompetencjami,
 • niezawodnością.

Wodzisław Śląski jest siedzibą wielu przedsiębiorstw. Ich właściciele muszą stale podejmować decyzje mające moc prawną. Nie bez znaczenia są także realizacje celów gospodarczych. Jednak, aby wybrać najkorzystniejszą drogę muszą oni nierzadko zasięgać porad prawnych. Nieustanne aktualizacje systemu prawniczego w Polsce realnie oddziałują na wszelkie podmioty gospodarcze.

Oferujemy w związku z tym stałą obsługę prawną przedsiębiorstw. Adwokat zbiera oraz przetwarza dane potrzebne właścicielom firm do wyznaczania kierunku rozwoju lub radzenia sobie z bieżącymi zagadnieniami.

Zadania adwokat Wodzisław Śląski nie kończą się jedynie na powyższych zagadnieniach. Oprócz tego sporządza on opinie prawne, pomaga w przygotowywaniu dokumentów zgodnych z obowiązującymi przepisami, a także reprezentuje klientów na sali sądowej, jeśli tylko wymaga tego sytuacja.

Warto również wspomnieć, że adwokat może zostać zatrudniony nie tylko przez podmiot gospodarczy, ale również przez osoby fizyczne. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji każdego, kto szuka porady np. w zakresie prawa cywilnego czy rodzinnego.

Profesjonalny Adwokat

zaprasza po poradę prawną w Wodzisławiu Śląskim

Na rzecz klientów kancelarii adwokackiej świadczymy wszelkie usługi związane z rozwiązywaniem problemów prawnych, doradztwem oraz szeroko pojętą działalnością informacyjną, która może przełożyć się na podjęcie właściwej decyzji przed rozpoczęciem postępowania sądowego lub obrania linii obrony.

Kancelaria Wodzisław Śląski

Do najczęstszych form pomocy należą:

 • prowadzenie negocjacji,
 • przygotowywanie pism przedsądowych i procesowych,
 • sporządzanie pisemnych opinii prawnych oraz udzielanie porad prawnych,
 • reprezentowanie klientów przed sądem,
 • pomoc w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.

Zapraszamy do kontaktu po porady prawne oraz pomoc w postępowaniu sądowym

Jeśli interesuje Państwa zaangażowany w prowadzoną sprawę adwokat w Wodzisławiu Śląskim, polecamy skontaktować się z naszą kancelarią. Z chęcią zapoznamy się ze sprawą i przybliżymy szczegóły współpracy. W tym celu wystarczy do nas zadzwonić (+48 601 236 873), napisać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej lub skorzystać z poczty mailowej (gkiwic@gmail.com).

Kancelaria adwokacka w Wodzisławiu Śląskim jest otwarta codziennie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin siedziby znajdującej się na Rynku 15/3. W razie potrzeby możemy także przyjechać pod adres wskazany przez klienta, np. do mieszkania lub biura. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną pomoc prawną.

Kontakt

 • Telefon: +48 601 236 873
 • E-Mail: gkiwic@gmail.com

Adwokat Grzegorz Kiwic zaprasza do filii swojej kancelarii znajdującej się w mieście Jastrzębie-Zdrój. Kancelaria istnieje od 2010 roku.

Dyżury adwokackie:
Poniedziałek – Piątek: 15.30 – 20.00
Sobota – Niedziela: Tylko po telefonicznym uprzednim uzgodnieniu

Napisz do mnie

Call Now Button