Regulamin serwisu

Właściciel Serwisu

Właścicielem i administratorem (Autorem, Autorem strony) serwisu jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Kiwic z siedzibą w Wodzisławiu-Śląskim.

Warunki Prawne

  1. Zawartość strony internetowej Autor strony internetowej nie odpowiada za aktualność, poprawności, kompletność lub jakość udostępnionych informacji. Autor nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, czy pośrednie szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu lub wykorzystania treści w nim zawartych, ani też zawartości jakiejkolwiek innej strony lub stron połączonych z nią poprzez przekierowanie lub link.
  2. Przekierowania i Linki Autor nie ponosi odpowiedzialności za zawartość lub politykę ochrony danych stron internetowych, do których odnośniki zamieszcza.
  3. Prawa autorskie Wszystkie materiały zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi. Prawa autorskie do materiałów przysługują ich Autorowi lub właściwym Autorom i Twórcom. Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, modyfikację, dystrybucję, publikację, wyświetlanie ani nadawanie publiczne materiałów i treści umieszczonych w niniejszym serwisie chyba, że stwierdzono (napisano) inaczej.
  4. Znaki towarowe Właścicielami wymienionych w treści strony znaków towarowych, produktów, oprogramowania, technologii i firm są odpowiedni im właściciele. Prawa autorskie do technologii i symboli graficznych należą do producentów. Autor strony jest wyłącznie ich użytkownikiem.

Jeżeli nie akceptują Państwo powyższego regulaminu prosimy o opuszczenie Serwisu.